SUPA24
Остало
Остало
Остало
405 000 €
(5 625 € / м²)
Распродаја
2
1
72 м²
Paphos Gardens, Kato Paphos

спаваћа соба2
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a bright and well-maintained resale apartment located in the popular Kato Paphos area. With a total internal space of 72 square meters, th...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Paphos Gardens, Kato Paphos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству