SUPA24
Остало
Остало
Остало
390 000 €
(3 750 € / м²)
Распродаја
3
2+
104 м²
Michael Papastylianou, Kato Paphos

спаваћа соба3
равно104 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern off-plan apartment located on the first floor of a three-story building in Kato. With an internal space of 103.9 square meters, t...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Michael Papastylianou, Kato Paphos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству