SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
273 501 €
(4 973 € / м²)
Распродаја
2
1
55 м²
Karşıyaka

спаваћа соба2
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مطلة على البحر على بعد مسافة قصيرة سيرًا على الأقدام من البحر في جيرنه، شمال قبرص
تعتبر جيرنه، المنطقة المفضلة في قبرص، مركز السياحة والتعليم في ا...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

Karşıyaka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству