SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
515 861 €
(2 982 € / м²)
Распродаја
5
2+
173 м²
İskele

спаваћа соба5
равно173 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقة جاهزة للسكن في شمال قبرص على بعد مسافة سير من لونج بيتش إسكيله
تعتبر جزيرة قبرص ثالث أكبر جزيرة في البحر الأبيض المتوسط. منطقة إسكيله لونج بيتش هي...

Друго
Старост понуде: 474дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

İskele
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству