SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
170 610 €
(1 580 € / м²)
Распродаја
3
2+
108 м²
İskele

спаваћа соба3
равно108 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

عقارات للبيع ضمن مجمع سكني مع مسبح في إسكيله قبرص الشمالية
تُعد قبرص واحدة من أشهر الجزر السياحية بفضل مياهها الفيروزية الصافية وشواطئها الخلابة، إضاف...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

İskele
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству