SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 052 €
(4 718 € / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Girne

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق مطلة على الجبل والبحر في مجمع في بهتشلي غيرنه
تقع الشقق في الجزء الشمالي من قبرص، ثالث أكبر جزيرة في البحر الأبيض المتوسط. تعتبر بهتشلي منطقة سكني...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 492дана

Локалитети

Girne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству