Листа понуда
29
29
29
144 952 €
(1 318 € / м²)
Распродаја
3
2+
110 м²
Cenktas Sokak, Girne
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
110 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Bright, Cozy & Fully Furnished 2-Bedroom Apartment in Lapta – Just Minutes from the Sea!
Welcome to this beautifully maintained, fully furnished tw...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Спрат:
3. спрат од 1
Старост понуде:
180дана
Ажурирано:
172дана
Пријави оглас
Локалитети
Cenktas Sokak, Girne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.