SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 350 000 €
(9 310 € / м²)
Распродаја
4
2+
145 м²
Ploutonos, Germasogeia

спаваћа соба4
равно145 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a spacious 145 m2 apartment currently under construction, located on the 3rd floor of a modern four-story building with elevator access. T...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Ploutonos, Germasogeia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству