SUPA24
Остало
Остало
Остало
650 000 €
(6 500 € / м²)
Распродаја
3
2+
100 м²
Naxou, Germasogeia

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern 2-Bedroom Apartment for Sale in the village of Germasogeia in Limassol. Discover a brand-new lifestyle opportunity in the heart of Germasogeia ...

Друго
Старост понуде: 316дана
Ажурирано: 65дана

Локалитети

Naxou, Germasogeia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Слични огласи

Слично у иностранству