SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
213 900 €
(3 395 € / м²)
Распродаја
2
1
63 м²
İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في فاماغوستا، المعروفة أيضًا باسم غازيماغوسا، وهي مدينة تاريخية على الساحل الشرقي لشمال قبرص. تشتهر فاماغوستا بتراثها الثقافي الغني وم...

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

İsmet İnönü Bulvarı, Gazimağusa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству