SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
166 057 €
(1 230 € / м²)
Распродаја
4
2+
135 м²
Gazimağusa

спаваћа соба4
равно135 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق في مركز غازيماغوسا بالقرب من الشواطئ والجامعات في شمال قبرص
تُعدّ غازيماغوسا واحدة من أكثر المناطق تطوراً في شمال قبرص، وتتميّز ببحرها الصافي، وحي...

Друго
Старост понуде: 151дана
Ажурирано: 151дана

Локалитети

Gazimağusa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству