SUPA24
Остало
Остало
Остало
650 000 €
(3 892 € / м²)
Распродаја
3
2+
167 м²
Δήμος Μέσα Γειτονιάς

спаваћа соба3
равно167 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Project is an exclusive residential development offering spacious 2-bedroom apartments and a versatile 3-bedroom penthouse in Panthea, Limassol. Desig...

Друго
Старост понуде: 317дана
Ажурирано: 102дана

Локалитети

Δήμος Μέσα Γειτονιάς
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Слични огласи

Слично у иностранству