SUPA24
Остало
Остало
Остало
175 000 €
(1 842 € / м²)
Распродаја
2
2+
95 м²
Athanasias, Δήμος Λιβαδιών

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a spacious and well-maintained apartment in the sought-after area of Livadia. This resale property offers a comfortable internal space of ...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Athanasias, Δήμος Λιβαδιών
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству