SUPA24
Остало
Остало
Остало
161 000 €
(3 220 € / м²)
Распродаја
1
1
50 м²
Loizou Constantinou, Δήμος Λιβαδιών

спаваћа соба1
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Listing is for a One Bedroom Apartment. This new development presents a collection of luxurious apartments set within a private gated community, idea...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Loizou Constantinou, Δήμος Λιβαδιών
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству