SUPA24
Остало
Остало
Остало
530 000 €
(4 569 € / м²)
Распродаја
3
2+
116 м²
Makariou III Avenue, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба3
равно116 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a stunning penthouse apartment located in the sought after area close to Makariou Avenue in Larnaca city, offering a modern lifestyle with...

Друго
Старост понуде: 457дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Makariou III Avenue, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nobilia Boutique Estates

Nobilia Boutique Estates

Слични огласи

Слично у иностранству