SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 000 €
(2 273 € / м²)
Распродаја
2
2+
110 м²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for sale under construction in Sotiros, Larnaca. Modern residential complex 860 meters from the sea and close to the city center. The apartm...

намештен
Старост понуде: 463дана
Ажурирано: 463дана

Локалитети

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству