SUPA24
275 000 €
(1 410 € / м²)
Распродаја
2
2+
195 м²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно195 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for sale in the area of Aradippou, Larnaca. The modern complex offers a total of 8 apartments, of which 4 are one–bedroom apartments, and 4 ...

намештен
Старост понуде: 478дана
Ажурирано: 478дана

Локалитети

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству