SUPA24
Остало
Остало
Остало
335 000 €
(2 120 € / м²)
Распродаја
2
2+
158 м²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно158 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale a penthouse in a planned complex in the promising area of Larnaca New Marina. A major developer. Modern design of the project. Finishing mate...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 501дана
Ажурирано: 501дана

Локалитети

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству