SUPA24
Остало
Остало
Остало
255 000 €
(3 188 € / м²)
Распродаја
2
2+
80 м²
Kyriakou Karnera, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern, fully furnished apartment offering 80 square meters of comfortable living space. This resale property features two spacious bedr...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Kyriakou Karnera, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству