SUPA24
Остало
Остало
Остало
175 000 €
(2 108 € / м²)
Распродаја
2
1
83 м²
Kekropos, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно83 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a well-maintained townhouse in the desirable Kokkines area, offering a comfortable internal space of 83 m2. This resale property features ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Kekropos, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству