SUPA24
Остало
Остало
Остало
320 000 €
(3 678 € / м²)
Распродаја
2
2+
87 м²
Archangelon, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Listing refers to a Two Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace. The Project is ideally situated in the prestigious residential area of Droshia...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Archangelon, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству