SUPA24
Остало
Остало
Остало
220 000 €
(2 785 € / м²)
Распродаја
2
2+
79 м²
Ekvatanon, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба2
равно79 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This elegant two bedroom apartment is located on the second floor of a brand-new residential development currently under construction in the sought-af...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Ekvatanon, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству