SUPA24
166 000 €
(3 132 € / м²)
Распродаја
1
1
53 м²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

спаваћа соба1
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for sale in the area of Aradippou, Larnaca, a few minutes drive to the sea. The complex consists of nine apartments: six double apartments (...

намештен
Старост понуде: 446дана
Ажурирано: 446дана

Локалитети

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству