SUPA24
Остало
Остало
Остало
623 000 €
(3 540 € / м²)
Распродаја
3
2+
176 м²
Leoforos Nikaias, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

спаваћа соба3
равно176 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

3 BEDROOM VILLA FOR SALE IN PANO POLEMIDIA
Introducing a refined collection of forty three, one, two, and three bedroom apartments together with four...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПогледТерасаДрвени подТротоарКухињски апаратиБезбедностВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 203дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

Leoforos Nikaias, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Слични огласи

Слично у иностранству