SUPA24
Остало
Остало
Остало
200 000 €
(3 846 € / м²)
Распродаја
1
1
52 м²
Leoforos Afstralias, Αραδίππου

спаваћа соба1
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A modern one-bedroom apartment currently under construction in Aradippou. With an internal space of 51.80 square meters, this property offers a smart ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПогледБезбедностНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Leoforos Afstralias, Αραδίππου
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству