SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
305 800 €
(3 219 € / м²)
Распродаја
3
2+
95 м²
Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak

спаваћа соба3
равно95 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في يشيل تبه، وهي قرية هادئة تحمل اسمًا يعني "التلة الخضراء" باللغة التركية. تقع بين ألسنجاك وكاراوغلان أوغلو على المنحدرات السفلى لجبا...

намештен
Старост понуде: 304дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству