SUPA24
Остало
Остало
Остало
540 000 €
(6 506 € / м²)
Распродаја
2
2+
83 м²
Mikras Asias, Agios Tychonos

спаваћа соба2
равно83 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a modern off-plan apartment located in the sought-after area of Agios Tychonas. This top-floor residence offers convenient access by eleva...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Mikras Asias, Agios Tychonos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству