SUPA24
Остало
Остало
Остало
440 000 €
(5 500 € / м²)
Распродаја
2
2+
80 м²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

спаваћа соба2
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

For sale is a well-maintained 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the desirable area of Agios Tychonas. The property offers 80 square meters of comfort...

Друго
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству