SUPA24
Остало
Остало
Остало
490 000 €
(5 326 € / м²)
Распродаја
2
2+
92 м²
Sotiraki Markidi, Agios Theodoros

спаваћа соба2
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

CONTEMPORARY 2-BEDROOM 2-BATHROOM APARTMENT IN UNIVERSAL

WITH COMMUNAL SWIMMING POOL ACCESS & WALKING DISTANCE TO AN ARRAY OF AMENITIES

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Sotiraki Markidi, Agios Theodoros
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Слични огласи

Слично у иностранству