Листа понуда
1
1
149 000 €
(2 922 € / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Remetinečki gaj, Zagreb
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
51 м²
купатила
Преведи на Енглески
ZAGREB-REMETINEC-REMETINEČKI GAJ -ODLIČAN DVOSOBAN STAN
Prodaje se moderno opremljen dvosobni stan u Zagrebu, zona Novi Zagreb zapad, naselje Remeti...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
478дана
Ажурирано:
477дана
Пријави оглас
Локалитети
Remetinečki gaj, Zagreb
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.