SUPA24
212 000 €
(2 944 € / м²)
Распродаја
3
2+
72 м²
Park Maksimir, Zagreb

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade  Maksimiru. Izvrs...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Park Maksimir, Zagreb
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić

Слични огласи

Слично у иностранству