SUPA24
Остало
Остало
Остало
302 000 €
(4 871 € / м²)
Распродаја
2
1
62 м²
Trešnjevački trg, Zagreb

спаваћа соба2
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ZÁHREB, RUDEŠ - byt v novostavbě na skvělém místě! Prodává se moderní byt v přízemí novostavby, který se nachází v klidné ulici, ideální pro rodinný ž...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторТуш кабинаДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Ненамештено
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 158дана

Локалитети

Trešnjevački trg, Zagreb
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству