Листа понуда
11
11
11
220 000 €
(5 366 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Ulica Ive Robića, Zagreb
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
41 м²
купатила
Преведи на Енглески
Prodaje se stan površine 41m2 u podsljemenskoj zoni.
Mirna ulica, prekrasan, potpuno novouređeni, manji trosobni stan, trenutno u funkciji dvosobnog,...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
181дана
Ажурирано:
167дана
Пријави оглас
Локалитети
Ulica Ive Robića, Zagreb
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.