SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
414 100 €
(4 100 € / м²)
Распродаја
3
2+
101 м²
Općina Tribunj

спаваћа соба3
равно101 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

DALMACIJA, TRIBUNJ - Hills Residence stan S4 s pogledom na more

Na mirnoj lokaciji u atraktivnom dijelu Tribunja, u blizini mora i centra mjesta, sm...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Općina Tribunj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Sabljić Martinović

Слични огласи

Слично у иностранству