SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
397 536 €
(4 141 € / м²)
Распродаја
3
2+
96 м²
Općina Tribunj

спаваћа соба3
равно96 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DALMACIJA, TRIBUNJ - Hills Residence stan S3, pogled more

Na mirnoj lokaciji u atraktivnom dijelu Tribunja, u blizini mora i centra mjesta, smješten...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Općina Tribunj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Sabljić Martinović

Слични огласи

Слично у иностранству