SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
180 000 €
(5 806 € / м²)
Распродаја
3
2+
31 м²
Općina Tar-Vabriga

спаваћа соба3
равно31 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Smješten svega 100 metara od mora u popularnom obalnom naselju Červar Porat, ovaj apartman u prizemlju predstavlja izvrsnu priliku za kupnju nekretnin...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Općina Tar-Vabriga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Robert Budimir

Слични огласи

Слично у иностранству