SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
375 201 €
(5 285 € / м²)
Распродаја
3
1
71 м²
Općina Tar-Vabriga

спаваћа соба3
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugodan ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Općina Tar-Vabriga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Слични огласи

Слично у иностранству