Листа понуда
16
16
16
396 000 €
(4 950 € / м²)
Распродаја
4
1
80 м²
Općina Punat
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
80 м²
купатила
Преведи на Енглески
Ukoliko tražite stan 100 m od mora imamo rješenje za vas!
Nudimo Vam stan u Punatu na otoku Krk od 80,13 m2.
Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinj...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
425дана
Ажурирано:
364дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Punat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
No.1 Nekretnine
Sandra Vrsalović
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
No.1 Nekretnine