SUPA24
Остало
Остало
Остало
320 000 €
(4 211 € / м²)
Распродаја
2
2+
76 м²
Općina Promina

спаваћа соба2
равно76 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan proteže se na cijelom 2. katu moderne stambene zgrade. Zahvaljujući položaju na posljednjoj et...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Općina Promina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству