SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
272 000 €
(6 974 € / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Općina Poličnik

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ZADAR - VIŠNJIK - Moderan jednosoban stan s balkonom i parkirnim mjestom - 39,75 m²

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru, u naselju Višnjik, ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Općina Poličnik
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Esquire Real Estate

Anja Glavočević

Слични огласи

Слично у иностранству