Листа понуда
11
11
11
291 000 €
(4 409 € / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Općina Omišalj
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
66 м²
купатила
Преведи на Енглески
OMIŠALJ, NJIVICE - Novogradnja 66 m2 + okućnica 49 m2
Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu a sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, blagovao...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Omišalj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.