Листа понуда
20
20
20
320 000 €
(5 424 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Općina Medulin
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
59 м²
купатила
Преведи на Енглески
PRODAJA STANA – MEDULIN – 59,39 m²
Na prodaju funkcionalan i moderan stan u Medulinu, idealan za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Stan...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
5дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Medulin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.