Листа понуда
14
14
14
260 000 €
(5 652 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Centar, Općina Medulin
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
46 м²
купатила
Prodaja stana u novogradnji, Medulin!
Stan se nalazi na 1. katu novoizgrađene stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom te kuh...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
126дана
Ажурирано:
126дана
Пријави оглас
Локалитети
Centar, Općina Medulin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.