Листа понуда
18
18
18
300 000 €
(4 225 € / м²)
Распродаја
4
1
71 м²
Rov, Općina Medulin
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
71 м²
купатила
Преведи на Енглески
ISTRA, MEDULIN - Penthouse s panoramskim pogledom na more
Prodaje se penthouse s panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 8...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
389дана
Ажурирано:
105дана
Пријави оглас
Локалитети
Rov, Općina Medulin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.