SUPA24
Остало
Остало
Остало
237 000 €
(3 000 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
79 м²
Pod Omir, Općina Marina

спаваћа собаatypical
равно79 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na prodaju je atraktivan 2,5-sobni stan površine 79,12 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u mirnom okruženju naselja Marina...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Pod Omir, Općina Marina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Imperium-immobiliare d.o.o

Lucija Santini

Слични огласи

Слично у иностранству