SUPA24
Остало
Остало
Остало
375 000 €
(3 289 € / м²)
Распродаја
2
1
114 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба2
равно114 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LOVRAN - Patro s impozantním výhledem na Kvarner Prodáme byt / patro v novější budově, výborné dispoziční řešení s panoramatickým výhledem na moře. By...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 153дана
Ажурирано: 153дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству