Листа понуда
16
16
16
465 000 €
(4 650 € / м²)
Распродаја
4
2+
100 м²
Lokva, Općina Lovran
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
100 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
LOVRAN, CENTAR - 3-sobni stan na super lokaciji
Stan od 100,92m² nalazi se drugom katu privatne kuće.
Sastoji se od tri spavaće sobe, od kojih jedn...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
359дана
Ажурирано:
189дана
Пријави оглас
Локалитети
Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.