SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
369 000 €
(2 196 € / м²)
Распродаја
5
1
168 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба5
равно168 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Na prodaju je prostrana etaža u obiteljskoj kući, površine 95.67m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Lovranu. Stan je uredan i održavan i ...

Друго
Старост понуде: 372дана
Ажурирано: 106дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Millennium nekretnine exclusive

Sanja Ferro

Слични огласи

Слично у иностранству