SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
269 000 €
(4 559 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lovran – moderan stan u novogradnji, svega 150 m od mora
U ponudi imamo atraktivan stan površine 59,48 m², smješten na drugom katu kvalitetne novograd...

Друго
Старост понуде: 378дана
Ажурирано: 246дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska

Слични огласи

Слично у иностранству