SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
210 000 €
(4 565 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Opatija, Lovran - Novo u ponudi Remax Centar Nekretnina - Uredan stan od 46 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju sastoji se od spavaće sobe, hodnika,...

Друго
Старост понуде: 407дана
Ажурирано: 386дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Remax centar nekretnina

Ured Opatija

Слични огласи

Слично у иностранству